Szkolenia

Szkolenia tylko z nami

Prowadzimy szkolenia po sprzedażowe oraz przed sprzedażowe dla klientów końcowych oraz partnerów. Szkolenia obejmują od prostych prezentacji produktowych do zaawansowanej konfiguracji aktywnych urządzeń sieciowych. Dzięki szkoleniom podnoszona jest świadomość możliwości wdrożonego rozwiązania, czego skutkiem jest skrócenie ROI.

Projektowanie

Rozbudowa sieci wymaga przemyślanych decyzji bazujących na wiedzy oraz doświadczeniu projektanta. Znajomość urządzeń i ich możliwości wydajnościowa funkcjonalnych jest niezbędna do poprawnego zaprojektowania oraz rozbudowy infrastruktury

Aktywne

Brak możliwości wykorzystania zaawansowanych funkcji przełącznika jest częstym powodem nieuzasadnionego dążenia do zwiększenia przepustowości infrastruktury. Umiejętność konfiguracji znacząco poprawia bezpieczeństwo oraz wydajność rozwiązania

Zarządzanie

W zależności od umiejętności administratora wykorzystuje on różne metody zarządzania. Z pozoru te najwygodniejsze często nie zapewniają właściwej elastyczności. Szkolenia poszerzają zakres możliwości zarządzania infrastrukturą.

Dlaczego my mimo obecności innych?

Doświadczenie, które przekazujemy słuchaczom Akademii Cisco na jednej z Wyższych Uczelni przekazujemy również naszym klientom podczas częstych spotkań, również tych związanych z konfiguracją urządzeń czy też wczesnym etapem projektowym.

Prowadzimy szereg szkoleń z konfiguracji, konserwacji urządzeń sieciowych. Tworzymy własne materiały zawierające różnorakie scenariusze konfiguracyjne. Korzystamy z najnowszych oraz najbardziej znanych symulatorów szkoleniowych oraz urządzeń sieciowych.

Znając wartość czasu przeprowadzamy szkolenia również w siedzibie klienta aby czas który musi poświęci na dojazd mógł przeznaczyć na realizację własnych celów.

Be smart...

I wykorzystuj dzięki szkoleniom możliwości infrastruktury. Bez konfiguracji, przełącznik jest biernym pośrednikiem przekazującym ramki.

Konfiguracja przełącznika pozwoli na zarządzanie nie tylko ramkami ale również pakietami uraz sprawi że będziesz mógł kształtować ruch.