O nas

Kilka słów o Business Booster

"Profesjonalizm – zachowanie lub postawa świadcząca o wykonywaniu jakichś czynności w sposób zgodny ze sztuką lub wykonywanym zawodem"

Niezależność

Dobieramy rozwiązania na podstawie charakterystyki klienta. Bierzemy pod uwagę każdy aspekt wpływający na kształt rozwiązania końcowego. Nie nakłaniamy a sugerujemy rozwiązania umożliwiające realizację założeń projektowych

Wiedza

Niewiedza wymusza kreślone rozwiązania często niekorzystne. Poświęcamy bardzo dużo czasu na poszerzanie własnej wiedzy dzięki czemu portfolio z którego wybieramy jest bardzo obszerne.

Profesjonalizm

Naszym celem są relacje długoterminowe zbudowane a obopólnym zaufaniu. Uczciwe podejście do każdego tematu jest fundamentem profesjonalnego podejścia do klienta tak ważnego dla naszej firmy.

Dlaczego my mimo obecności innych?

Firma Business Booster powstała w 2009 roku w Bielsku Białej. Początkowo zajmowała się sprzedażą rzowiązań sieciowy szybko jedna wprowadziła do swojej oferty usługi admninistracyjno instalacyjne, marketingowe oraz szkoleniowe.

Celem Business Booster jest budanie relacji długoterminowych opierających się na zaufaniu czego potwierdzeniem są nasze projekty zrealizowane w współpracy z naszymi partnerami.

Czasami jesteśmy zmuszeni z rezygnacji realizacji danego tematu jeśli uważamy że rozwiązanie narzucone przez klienta nie będzie spełniało jego oczekiwań.

Współpraca...

Obsługujemy zarówno klientów końcowych jak również partnerów oraz nierzadko producentów..

Pomagamy w procesach przetargowych na etapie tworzenia projektu wraz z późniejszym przełożeniem projektu na język specyfikacji istotnych warunków zamówienia. Zapewniamy również realizację etapu wdrożenia.

Zaufali nam: